Kierowca ciężarówki (kontenery typu BDF) – International

Niemcy

Kierowca ciężarówki (kontenery typu BDF)

Polska \ WROCŁAW

Obowiązki

Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji,

Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy,

Kontrola jakości wyrobu gotowego,

Współpraca z pracownikami magazynu,

Przestrzeganie zasad BHP,

Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na produkcji,

Mile widziane wykształcenie techniczne,

Zgoda na pracę w systemie zmianowym (6-14-22),

Książeczka sanepidowska (nie musi być aktualna),

Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

Orzeceznie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

W ramach współpracy otrzymasz

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia (miesięczne, roczna),

Niezbędne narzędzia pracy + strój roboczy,

Płatny system poleceń pracowniczych,

Imprezy integracyjne,

Szkolenia,

Możliwość rozwijania kwalifikacji zawodowych i awansowania,

Częściowy dojazd do pracy,

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED,

Dofinansowanie do karty Multisport,

Zajęcia z języka angielskiego.

Zgłoś swoją kandydaturęPola oznaczone znakiem * są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest G-HR Group
Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (53-332) przy ul. Powstańców Śląskich
121/211, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”...
Czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?
Skontaktuj się
z nami i spotkajmy
się w naszym
biurze!

G-HR Group

Kontakt

Dworcowa 14

50-456 Wrocław

Tel.: +48 538 298 286

rekrutacja@g-hr.pl