International

G-HR Group to firma, która wyszukuje i oferuje sprawdzone oferty pracy w Polsce i za granicą. Wybieramy tylko te, które są wiarygodne i ograniczą ryzyko niepowodzenia do minimum. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz partnera, który będzie z Tobą mimo dzielących nas kilometrów.

Etapy rekrutacji:

Przesłanie CV

Wywiad rekrutacyjny

Oferta pracy

Propozycje pracy otrzymują wyłącznie ci kandydaci, którzy spełniają kryteria zawarte w poszczególnych ofertach pracy.

NAM MOŻESZ ZAUFAĆ

Dla nas priorytetem jest człowiek.

-

G-HR Group to firma, która wyszukuje i oferuje sprawdzone oferty pracy w Polsce i za granicą. Tylko takie, które spełnią oczekiwania kandydata i zminimalizują ryzyko niepowodzenia.

Wyszukujemy na rynku oraz oferujemy tylko sprawdzone przez nas i godne polecenia oferty. Pochodzą one zarówno od Agencji Pracy Tymczasowych jak i bezpośrednio od firm, które z nami współpracują.

-

MISJA

Bo Ty jesteś naszym najważniejszym klientem.

-

Naszą misją jest danie szansy znalezienia godnej i wymarzonej pracy wszystkim, którzy poszukują jej za granicą. Pośród wielu różnych ofert wybieramy tylko te, które są wiarygodne, dadzą pełne zadowolenie i ograniczą ryzyko niepowodzenia do minimum. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz partnera, który będzie z Tobą mimo dzielących nas kilometrów. Chcemy być znani i postrzegani jako firma, która dba o swoich kandydatów. Bo Ty jesteś naszym najważniejszym Klientem.

-

PARTNERSTWO

Kto korzystał z naszych usług ten wie, że zawsze można na nas liczyć!

-

Polecamy tylko takie oferty, które zapewniają stałe miejsce i godziny pracy. Duży nacisk kładziemy na warunki zakwaterowania. Uważamy, że jest to jeden z najistotniejszych punktów oferty zaraz po wynagrodzeniu, dlatego osobiście weryfikujemy miejsca zamieszkania, które muszą spełniać określone prawnie standardy.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami, aby zapewnić maksymalną opiekę i kompleksowe wsparcie podczas pobytu za granicą. Jest to nasza gwarancja dla Ciebie w razie wszelkich nieoczekiwanych, nieprzewidzianych zdarzeń.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku pracy mamy odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, dzięki czemu zaoszczędzimy Ci wielu rozczarowań i trudnych sytuacji, które można napotkać w trakcie pracy zarobkowej za granicą.

Podczas spotkania rekrutacyjnego przygotujemy Cię do wyjazdu najlepiej, jak potrafimy. Omówimy wszelkie istotne szczegóły, które pozwolą Ci sprawnie wdrożyć się w realia pracy i życia za granicą. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które wyjeżdżają do pracy za granicę po raz pierwszy.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z pracy i całej przygody, jaka przeżyjesz na obczyźnie.

-

‘‘

Polecam współpracę z G-HR GROUP. Na początku nie byłam pewna, trochę brakowało mi odwagi na podjęcie tak poważnej decyzji. Otrzymałam kontakt do osób, które znalazły pracę w Niemczech, dzięki G-HR GROUP i wciąż tam pracują. Zadzwoniłam i to wzmocniło moje zaufanie. Nie żałuję tej decyzji. Szczerze polecam tę firmę!

‘‘

Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – tak w skrócie mogę określić swoje odczucia, jeśli chodzi o współpracę z G-HR GROUP.

‘‘

W dotychczasowej współpracy z G-HR GROUP bardzo sobie cenię precyzję, rzetelność oraz komunikację. Na plus również szybkość reakcji na najdrobniejsze problemy i stała „opieka”. Osobiście jestem bardzo zadowolony, polecam.

Mateusz Bochnacki

Head of International Recruitment G-HR Group

-

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalnością z Zarządzania w turystyce, gdzie z wyróżnieniem obroniłem tytuł magistra łącząc temat mojej pracy ze swoją największą pasją - wędkarstwem karpiowym.

Wspomniana pasja oraz 7 lat treningów karate kyokushin wyrobiły we mnie siłę charakteru i ukształtowały jako osobę bardzo spokojną, zdyscyplinowaną oraz opanowaną. Dzięki temu bardzo łatwo nawiązuję pozytywne relacje z klientami, czyli Wami!

Wieloletnie, sezonowe prace, które wykonywałem w Holandii pozwoliły mi doskonale poznać i zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby osób, które planują wyjechać w celach zarobkowych poza granice naszego kraju.

Zadowolenie kandydata to mój priorytet oraz najlepsza zapłata za pracę, której poświęcam się całym sobą. Jeśli się czegoś podejmuję, angażuję się w to maksymalnie, dlatego możecie być pewni, że nigdy nie zostawię Was w potrzebie.

-

Zgłoś swoją kandydaturęPola oznaczone znakiem * są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest G-HR Group
Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (53-332) przy ul. Powstańców Śląskich
121/211, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”...
Czytaj więcej

Jeżeli nie jesteś przekonany lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się
z nami lub odwiedź nas w biurze.

G-HR Group Sp. z o.o.

Kontakt

Strońska 2C lok.3

50-540 Wroclaw

Tel.: +48 660 665 966

rekrutacja@g-hr.pl